zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


AKO PODPORIŤ SPRÁVNU FUNKCIU DÝCHACÍCH CIEST

Skorocel, baza a materina dúška sú známe bylinky, ktoré pomáhajú pri liečbe zápalov horných dýchacích ciest. Odborník z Vašej Lekárne Marek Macejko nám porozpráva o ich rôznorodých účinkoch a podpore správnej funkcie dýchacích ciest.

UPCHATÝ NOS

Trápi ťa upchatý nos? Skúšal si už všetko a nevieš, čo s tým? Náš odborník ti poradí.

V ZDRAVOM TELE - ZDRAVÝ DUCH

Pohyb je jedným z najdôležitejších faktorov nášho zdravia. Odbúrame ním stres a do tela sa nám vyplavia hormóny šťastia. Pre správne fungovanie svalstva je dôležitý dostatok VITAMÍNU D a VÁPNIKA, ktoré okrem iného udržujú naše kosti silné a zdravé. 

MÁŠ PO LETE DOSTATOK VITAMÍNU D?

Máš po lete dostatok vitamínu D? Vieš, prečo je dôležitý pre tvoje telo? Vieš ako si ho v prípade nedostatku dokážeš doplniť?

POVEDZ STOP HNAČKE!

Leto - obdobie kedy pociťujeme nárast tráviacich problémov, ktoré sa najčastejšie prejavujú neželanou hnačkou. Ako sa zbaviť takejto nepríjemnosti a užiť si leto naplno nám poradí PharmDr. Macejko v našom videu.

PRÍPRAVA REHYDRATAČNÉHO ROZTOKU

Leto - obdobie kedy zaznamenávame zvýšený počet prípadov dehydratácie, ktoré sa prejavujú stresom, bolesťami hlavy a únavou. Ako predísť týmto problémom a ako si pripraviť rehydratačný roztok nám povie PharmDr. Macejko v našom videu.

ZBAV SA VŠÍ

VEDEL SI, ŽE vši uprednostňujú čisté vlasy pred špinavými a že samička vši detskej dokáže denne naklásť až 10 vajíčok? OVEĽA VIAC sa dozvieš v našom videu.

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.