zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


5 TIPOV AKO NA VLHKÝ KAŠEĽ

Trápi ťa vlhký kašeľ a nevieš ako sa ho zbaviť? Náš odborník ti poradí! Stačí ak si pozrieš video a dozvieš sa AKO NA TO!

CRP TEST

Sú antibiotiká nutné? CRP test ti poradí v pohodlí domova. Zbytočné užívanie antibiotík môže spôsobiť rad zdravotných problémov.

KRÁSNA A BEZPROBLÉMOVÁ PLEŤ

Základom starostlivosti o problematickú pleť je každodenná starostlivosť. Pravidelné čistenie je veľmi dôležitým krokom ku krásnej a bezproblémovej pleti. Vo videu ti poradíme AKO NA TO!

POZRIEŤ TU

AKO PODPORIŤ SPRÁVNU FUNKCIU DÝCHACÍCH CIEST

Skorocel, baza a materina dúška sú známe bylinky, ktoré pomáhajú pri liečbe zápalov horných dýchacích ciest. Odborník z Vašej Lekárne Marek Macejko nám porozpráva o ich rôznorodých účinkoch a podpore správnej funkcie dýchacích ciest.

UPCHATÝ NOS

Trápi ťa upchatý nos? Skúšal si už všetko a nevieš, čo s tým? Náš odborník ti poradí.

V ZDRAVOM TELE - ZDRAVÝ DUCH

Pohyb je jedným z najdôležitejších faktorov nášho zdravia. Odbúrame ním stres a do tela sa nám vyplavia hormóny šťastia. Pre správne fungovanie svalstva je dôležitý dostatok VITAMÍNU D a VÁPNIKA, ktoré okrem iného udržujú naše kosti silné a zdravé. 

MÁŠ PO LETE DOSTATOK VITAMÍNU D?

Máš po lete dostatok vitamínu D? Vieš, prečo je dôležitý pre tvoje telo? Vieš ako si ho v prípade nedostatku dokážeš doplniť?

Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42.