zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


STOP ZÁPALOM HRDLA!

Bolesť hrdla, zápaly v ústnej dutine, nachladnutie. TANTUM VERDE® ti pomôže! Pastilky sa používajú na liečbu zápalových prejavov spojených s bolesťou v ústnej dutine a hrdle. Liek môžu užívať dospelí, dospievajúce deti a deti vo veku od 6 rokov.

UVOĽNI SVOJ NOS

Alergická nádcha, chrípka, nachladnutie a upchatý nos. Morská voda uvoľňuje tvoj zapchatý nos a je vhodná na liečbu zápalov prínosových dutín a opuchov. Je šetrná k nosovej sliznici a pomáha predchádzať ďalším infekciám.

STOP FAJČENIU!

Myslíme si, že prestať s fajčením je jedna z najúžasnejších vecí, aké vo svojom živote môžete spraviť. Zároveň však vieme, že patrí medzi tie najťažšie. Na rýchlu úľavu od túžby po cigarete si vyberte liek NICORETTE® Spray 1mg/dávka.

ODSTRÁŇ BOLESŤ!

Trápia ťa bolesti svalov, kĺbov a bolesti chrbta? Odstráň bolesť s IBOLEXOM® - novou generáciou lieku proti bolesti! Liek obsahuje kryštalický čistý dexibuprofén, ktorý predstavuje nižšiu záťaž pre telo.

NECH KAŠEĽ VYŠUMÍ!

Trápi ťa chrípka, zápal priedušiek a tvorba hlienu? Šumivé tablety ACC® LONG ti pomôžu! Liek rozpúšťa hlien, uľahčuje vykašliavanie a chráni dýchacie cesty.

 

STOP BOLESTI HRDLA

Podráždenie, škriabanie a bolesť hrdla. Stop bolesti hrdla s pastilkami Strepsils Med a Citrón. Vďaka kombinácii dvoch účinných látok ničia vírusy a baktérie už za 1 minútu a uľavujú od bolesti. Sú vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov.

ŽIVÉ MIKROORGANIZMY

Probiotické baktérie v čreve človeka dokážu významne formovať naše zdravie i chorobu. Kombinácia až 20 miliárd živých baktérií v dennej dávke, vitamínov B1, B2, B6 a zinku, ktoré podporia vašu imunitu a znížia únavu.