zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


CHRÍPKA A PRECHLADNUTIE

Prechladnutie a chrípka patria k najčastejším infekčným chorobám šíriacim sa vzduchom. Ako si uľaviť od bolesti hlavy, bolesti v hrdle a od upchatého nosa sa dozvieš vo videu.

SUCHÁ POKOŽKA

V dnešnom videu Vám prinášame informácie o tom ako sa starať o suchú až atopickú pokožku. Tento typ pokožky sa vyznačuje pnutím a nedostatočnou pružnosťou, ktoré sa občas spájajú so svrbením a škvrnami.

 

STOP OTLAKOM

Nové topánky, nevhodná obuv, či dlhodobé športovanie? S otlakmi a pľuzgiermi sa stretol každý z nás. Compeed náplaste okamžite uľavujú od bolesti a tlaku, okrem toho sú diskrétne a pohodlné.

 

SLADKÉ ZASPÁVANIE

Trápi ťa stres, podráždenosť, nepokoj alebo problémy so zaspávaním? Zmierni nervové napätie.

ZDRAVÉ NOHY!

Vysielajú Vám Vaše nohy nenápadný varovný signál? Počúvajte ho a zachráňte ich!

ENZÝMY LIEČIA

Aj teba trápi oslabená imunita, ako sú napríklad opakujúce sa zápaly dýchacích ciest alebo zápaly močových ciest? Riešením môže byť aj liek Wobenzym, ktorý obsahuje unikátnu zmes enzýmov.

MAGNÉZIUM MANGO

ÚNAVA, STRES, ENERGIA. To je iba zlomok zo znakov, že vám chýba v tele dostatočné množstvo horčíka. Magnézium, alebo horčík je minerálna látka, ktorú potrebuje každá jedna bunka v našom tele. Jeho absencia má nepríjemné prejavy, ktorým by sa každý človek radšej vyhol.