zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


STOP BOLESTI HRDLA

Podráždenie, škriabanie a bolesť hrdla. Stop bolesti hrdla s pastilkami Strepsils Med a Citrón. Vďaka kombinácii dvoch účinných látok ničia vírusy a baktérie už za 1 minútu a uľavujú od bolesti. Sú vhodné pre dospelých a deti od 6 rokov.

ŽIVÉ MIKROORGANIZMY

Probiotické baktérie v čreve človeka dokážu významne formovať naše zdravie i chorobu. Kombinácia až 20 miliárd živých baktérií v dennej dávke, vitamínov B1, B2, B6 a zinku, ktoré podporia vašu imunitu a znížia únavu.

VITAMÍN D

Vitamín D prispieva k zachovaniu zdravých kostí a normálnej funkcie svalov.

ŽIVÉ KULTÚRY

Podporte obnovu črevnej mikroflóry počas a po ukončení užívania antibiotík živými mikroorganizmami, ktoré sa postarajú o podporu vášho celkového zdravia.

BOLESŤ HRDLA

Trápi ťa bolesť v krku a nevieš čo s ňou? Pomôže ti Orocalm Forte, ktorý mieri priamo na silnú bolesť v krku! Uľaví od bolesti v krku, opuchu a bolestivého prehĺtania.

CHRÍPKA A PRECHLADNUTIE

Prechladnutie a chrípka patria k najčastejším infekčným chorobám šíriacim sa vzduchom. Ako si uľaviť od bolesti hlavy, bolesti v hrdle a od upchatého nosa sa dozvieš vo videu.

SUCHÁ POKOŽKA

V dnešnom videu Vám prinášame informácie o tom ako sa starať o suchú až atopickú pokožku. Tento typ pokožky sa vyznačuje pnutím a nedostatočnou pružnosťou, ktoré sa občas spájajú so svrbením a škvrnami.