A-Derma, Klorane aj Ducray so zľavou 5€!

A-Derma, Klorane aj Ducray so zľavou 5€!

A-Derma je dermokozmetická značka s 30 ročnou tradíciou, ktorej produkty sa zameriavajú na starostlivosť o reaktívnu a poškodenú pokožku tváre i celého tela. Má až 95% prírodných zložiek. Základnou zložkou je prírodný extrakt z ovsa Rhealba - špeciálny druh bieleho ovsa s vysokým obsahom účinných látok, ktoré pomáhajú ošetriť nedokonalosti pleti a majú zároveň protizápalový účinok.
Prírodná značka kozmetiky Klorane sa stará o Vás i o prírodu a chráni jej bohatstvo a zdroje. Blahodárne účinky rastlín potom využíva v botanickej kozmetike vyrobenej vo Francúzsku. Jej produkty sa vyznačujú 100% trasovateľnosťou aktívnych rastlinných látok, 95% prírodných zložiek a 100% eko-konceptom. Spoznajte silu bylín ako Chinín, Granátové jablko, Žihľava, Ľan, Mäta, Myrta, Ovos, Pivonka a ďalších s rokmi overenou prírodnou kozmetikou Klorane.
Ducray sa vo vývoji svojich produktov zameriava na starostlivosť o pleť a starostlivosť o problematické vlasy a pokožku hlavy. Ducray je určený pre tých, ktorí majú problém so suchou, mastnou a aknóznou pleťou, problémy s vlasovou pokožkou a vlasmi ako lupiny, lupienka, vypadávanie vlasov, suchá, mastná či citlivá vlasová pokožka.

Z uvedenej ceny Vám bude 5€ ešte odratanych v košíku!

Do konca akcie ešte zostáva
...
Filter Filtrovanie produktov
0 produktov
Je nám ľúto, ale pre zadané kritériá neboli nájdené žiadne produkty. Prosím, zmeňte nastavenie filtra.
V prípade otázok sa obráťte na našu infolinku , prípadne nám napíšte na eshop@vasalek.sk, náš tím vám poradí a skúsi nájsť vhodné riešenie.