Späť na Blog a poradenstvo

Stiahnite si novú apku Vaša, ktorá je plná výhod!

2 min.
Stiahnite si novú apku Vaša, ktorá je plná výhod!

Zoznámte sa s novinkou lekární Vaša. S aplikáciou Vaša Lekáreň je zdravie pre všetkých ešte dostupnejšie!

Všetky výhody Vašej Lekárne nájdete v jednej aplikácii. Stiahnite a aktivujte si aplikáciu, zaregistrujte sa a overte svoj účet. Získate tak všetky výhody a plný zážitok z aplikácie.

Čo nájdete v aplikácii Vaša Lekáreň?

Akcie

  • Prelistujte si online akciový leták, kde každý mesiac nájdete viac ako 150 produktov v zľave a 12 produktov za tie najlepšie ceny.

Zľavové kupóny

  • Špeciálne zľavové kupóny dostupné iba v aplikácii Vaša Lekáreň. Vyberte si kupón, ktorý chcete aktivovať, otvorte ho a kupón aktivujte – získate tak zľavu pri nákupe.
  • Kupóny z aplikácie uplatníte v e-shope vasalekaren.sk zadaním eanu (čiarového kódu) v prvom kroku košíka. Je možné použiť iba 1 kupón na objednávku.

Vyhľadávač lekární

  • Jednoduchý vyhľadávač lekární Vaša po celom Slovensku. Nájdite vo vašom okolí jednu z 300 lekární Vaša a využívajte starostlivosť, poradenstvo a všetky výhodné akcie, ktoré vám ponúkajú lekárne Vaša.

Rezervácia liekov

  • Služba online rezervácie liekov je ďalším dôvodom, prečo mať aplikáciu Vašej Lekárne. Kliknite na tlačidlo rezervácia, zadajte liek alebo účinnú látku z receptu a vyberte si lekáreň, kde chcete liek rezervovať. Liek pre vás bude pripravený pár minút potom, ako obdržíte potvrdenie o rezervácii vo vami vybranej lekárni Vaša.

Toto sú najdôležitejšie funkcie, ktoré nájdete v našej aplikácii, no neustále pracujeme na jej vylepšeniach a nových funkciách.

Vaša Lekáreň – zdravie pre všetkých!

Stiahni si Apku Vaša

Hovorme o ženskom zdraví - Infekcie močových ciest
Mohlo by vás zaujímať
Hovorme o ženskom zdraví - Infekcie močových ciest
Prečo potrebujeme vlákninu psyllium? Jej účinky a užívanie
Prečo potrebujeme vlákninu psyllium? Jej účinky a užívanie
Nedostatok vlákniny, a s tým spojené ťažkosti, sú veľmi častým problémom súčasnosti. Rýchla doba a rýchla strava obmedzili príjem ovocia, zeleniny, semien a celkovo pestrej a vyváženej stravy. Existuje však riešenie, ako si potrebnú vlákninu jednoducho a rýchlo doplniť. Počuli ste už o indickom psylliu?
10 min.
Čítať viac
Poznáte pestrec mariánsky? Aké má účinky, kde ho získať a ako ho užívať?
Poznáte pestrec mariánsky? Aké má účinky, kde ho získať a ako ho užívať?
Prospešné účinky pestreca mariánskeho sú ľudstvu známe už dlhé roky. Využíva sa na ochranu a regeneráciu pečene, pôsobí antioxidačne, protizápalovo a antifibroticky. Pestrec ponúka celú škálu výhod pre vaše zdravie, vďaka čomu sa využíva v modernej, ale aj tradičnej medicíne. V tomto článku sa dozviete dôvody, prečo, kedy a ako správne využiť prospešné vlastnosti tejto rastliny.
7 min.
Čítať viac