Babysmilk
Filter Filtrovanie produktov
/BABYSMILK Natural Dojčenské mlieka/BABYSMILK Premium Dojčenské mlieka/BABYSMILK Špeciálne dojčenské mlieka/BABYSMILK Colostrum produkty/BABYSMILK Premium Mliečno-ryžové kaše/BABYSMILK Kozmetika pre mamičky/BABYSMILK Kozmetika pre deti

Babysmilk

 

BABYSMILK® – Najlepšia voľba pre najmenších 

BABYSMILK prináša na trh dojčenskú a následnú mliečnu výživu BABYSMILK® PREMIUM, ktorá bola vyvinutá odborníkmi s niekoľkoročnými skúsenosťami a znalosťami. Vysokokvalitné dojčenské mlieka spĺňajú tie najprísnejšie normy a vyznačujú sa unikátnou receptúrou – obsahujú výlučne mliečne zložky, 100 % mliečny tuk a Colostrum – a sú bez akýchkoľvek rastlinných olejov a emulgátorov.

Do portfólia BABYSMILK® patria aj prírodné výživové doplnky BABYSMILK® Colostrum so 100 % bovinným colostrom, ktoré okrem iného podporujú správne zloženie črevnej probiotickej mikroflóry, a detská kozmetika a kozmetika pre tehotné a dojčiace ženy. Dermatologicky testovaná kozmetika bola vyvinutá na báze delikátnej receptúry – obsahuje Colostrum a celý rad ďalších dôležitých látok. 

BABYSMILK® – Keď je zdravie a spokojnosť našich najmenších na 1. mieste 

BABYSMILK® PREMIUM – Revolúcia v dojčenskej mliečnej výžive

Najlepšia možná výživa pre vaše bábätko – to je presne to, čo poskytujú unikátne dojčenské mlieka BABYSMILK® PREMIUM. Naša jedinečná receptúra je zložená z výlučne mliečnych zložiek (odtučnené mlieko, srvátkové bielkoviny, mliečny tuk) a Colostra. Vysokokvalitný mliečny tuk v dojčenskom mlieku BABYSMILK® PREMIUM spolu s obsahom Colostra a imunoglobulínov sú tou najlepšou výživou pre vaše bábätko. Bez akýchkoľvek rastlinných olejov a emulgátorov, naša patentovaná receptúra zaručuje optimálnu výživu a rast vašich najmenších.

Obsiahnuté Colostrum a mliečny tuk pomáhajú eliminovať bolesti bruška, koliky a nespavosť u bábätiek, zatiaľ čo imunoglobulíny poskytujú prvotriednu ochranu pred cudzorodými zárodkami ešte predtým, ako si vaše bábätko vyvinie vlastný imunitný systém.

BABYSMILK® PREMIUM je vhodný aj pre bábätká narodené cisárskym rezom, ktoré nemôžu byť dojčené.

Doprajte vašim najmenším tú najlepšiu výživu a podporu pre zdravý a prirodzený vývoj s dojčenskými mliekami BABYSMILK® PREMIUM.

BABYSMILK® PREMIUM – Revolúcia v dojčenskej mliečnej výžive

Výhody BABYSMILK® PREMIUM oproti iným dojčenským mliekam

  1. Obsahuje výlučne mliečne zložky, colostrum a imunoglobulíny. 
  2. Neobsahuje rastlinné oleje a emulgátory, ktoré sú ťažšie stráviteľné, čo môže byť príčinou tráviacich problémov.
  3. Neobsahuje rybí olej a sóju – ide o alergény, rybí olej môže byť potenciálnym zdrojom toxických látok.
  4. Vyrobené bez genetickej modifikácie (GMO).
Výhody BABYSMILK® PREMIUM oproti iným dojčenským mliekam

Mliečno-ryžové kaše s Colostrom

Mliečno-ryžové kaše BABYSMILK® PREMIUM sú vynikajúcim doplnkom stravy pre deti, ktoré už nie sú plne dojčené, a potrebujú zdroj kvalitných živín pre svoj rast a vývoj. Ich obsah mliečnych zložiek, mliečneho tuku a Colostra je vysoko hodnotený v oblasti výživy a zdravia bábätiek. Zároveň sú tieto kaše bez pridaného cukru, lepku, sóje a rastlinných olejov, čo z nich robí ideálnu voľbu pre rodičov, ktorí uprednostňujú prírodné a zdravé potraviny pre svoje deti.

Mliečno-ryžová kaša s jablkom navyše obsahuje skutočné kúsky jabĺk, ktoré sú bohatým zdrojom vitamínu C. Tento vitamín je dôležitý pre správne fungovanie imunitného a nervového systému a pre rast a opravu tkanív. Týmto spôsobom môžu deti dostávať výživné látky nielen z mlieka a ryže, ale aj z prírodných ovocných zložiek.

Celkovo sú mliečno-ryžové kaše BABYSMILK® PREMIUM skvelou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom poskytnúť kvalitnú a zdravú stravu s vysokým podielom mlieka a Colostra, a zároveň sa vyhnúť pridaným cukrom, lepku a ťažko stráviteľným rastlinným olejom.

Mliečno-ryžové kaše s Colostrom

Detská kozmetika s Colostrom

Doprajte svojmu bábätku tú najlepšiu starostlivosť o pokožku s detskou kozmetikou BABYSMILK®, ktorá ponúka jedinečné a kvalitné zloženie. Obsah Colostra a ďalších účinných látok zabezpečuje dokonalú ochranu a regeneráciu pokožky vašich najmenších. Unikátne upokojujúce vlastnosti Colostra vám umožnia rýchlo eliminovať všetky druhy podráždení a rýchlu obnovu kožných buniek. Naša kozmetika bola špeciálne navrhnutá tak, aby dokonale vyhovovala potrebám citlivej detskej pokožky. Jej špeciálne zloženie chráni pred vysušovaním, alergiami a ekzémami, čím zaručuje maximálnu starostlivosť.

Objavte naše produkty najvyššej kvality pre vaše bábätko a poskytnite mu najlepšiu starostlivosť.

Detská kozmetika s Colostrom

Kozmetika s Colostrom proti striám

Pre dojčiace mamičky a tehotné ženy nájdete v ponuke balzam proti striám s Colostrom. Lekárske štúdie preukázali viditeľné účinky už po 28 dňoch pravidelného používania. 

Kozmetika s Colostrom proti striám

Výživové doplnky s Colostrom

BABYSMILK® Colostrum je jedinečným prírodným výživovým doplnkom v kapsulách, ktorý ponúka širokú škálu produktov s obsahom 100 % Colostra, s vysokým obsahom imunoglobulínov a laktorferínu pre dosiahnutie požadovaných účinkov. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby pomáhali podporovať obranné reakcie organizmu proti bakteriálnym a parazitárnym chorobám. 

Jedným z najobľúbenejších produktov je BABYSMILK® Colostrum + Betaglukány + Probiotiká, ktorý obsahuje zmes probiotík na podporu zdravia tráviaceho traktu a správneho trávenia. Tento doplnok stravy je tiež schopný podporovať obranné reakcie organizmu proti infekciám a podporovať tvorbu črevných bariér. Je ideálny pre deti, ktoré nastupujú do škôlky alebo školy, a potrebujú posilniť svoju imunitu.

Výživové doplnky s Colostrom

Ďalším obľúbeným produktom je BABYSMILK® Colostrum + Vitamín D3 + K2, ktorý pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému a správnu odozvu na zápal. Tento doplnok stravy tiež podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu v tele a reguluje rast kostí. 

BABYSMILK® Colostrum ponúka aj ďalšie kombinácie vitamínov a účinných látok, ktoré sú vhodné pri rôznych zvýšených nárokoch na organizmus. Naše produkty sú ideálnym doplnkom stravy pre všetkých, ktorí chcú podporiť svoju imunitu a zdravie tráviaceho traktu pomocou prírodných výživových doplnkov.

„Výber našich produktov je tou najlepšou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim bábätkám poskytnúť tú najlepšiu výživu a starostlivosť o pokožku a ich zdravie. My v BABYSMILK veríme, že každé dieťa si zaslúži ten najlepší štart do života, a naším poslaním je pomôcť, aby sa to stalo skutočnosťou. Bez ohľadu na to, či ste rodičom po prvýkrát alebo ste skúsený profesionál, sme tu, aby sme vás podporili na vašej ceste k rodičovstvu.“

Dôležité upozornenie: Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat a malo by sa v ňom pokračovať čo najdlhšie, ako je možné. Materské mlieko je najlepší spôsob výživy pre dojča, predovšetkým svojím zložením a kvalitou. Dojčenie buduje citový vzťah medzi matkou a dojčaťom. Dojčenská mliečna výživa by mala byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Pre zdravie vášho dieťaťa je dôležitá zdravá a vyvážená strava. Pred prípravou a podávaním dojčenského mlieka si pozorne prečítajte všetky dôležité informácie a dodržiavajte návod na prípravu uvedený na obale produktu. Nedostatočný alebo nesprávny postup môže ohroziť zdravie a život vášho dojčaťa.

Produkty Babysmilk sa nachádzajú v týchto produktových radoch
36 produktov
Aktuálne nedostupný
16,59 €
Aktuálne nedostupný
16,59 €
Aktuálne nedostupný
16,59 €
Aktuálne nedostupný
16,59 €
Aktuálne nedostupný
17,49 €
Aktuálne nedostupný
16,59 €
Aktuálne nedostupný
5,89 €
Aktuálne nedostupný
5,49 €
Aktuálne nedostupný
8,59 €
Aktuálne nedostupný
6,69 €
Aktuálne nedostupný
3,29 €
Aktuálne nedostupný
6,69 €
Aktuálne nedostupný
18,79 €
Aktuálne nedostupný
12,49 €
Aktuálne nedostupný
16,69 €
Aktuálne nedostupný
14,99 €