Späť na Blog a poradenstvo

Bojujte s COVID-19

2 min.
Bojujte s COVID-19

Bojujte s ochorením COVID-19 pomocou dodržiavania hygienických opatrení, posilňovaním imunity a v prípade nakazenia liečte príznaky ochorenia.

AKO BOJOVAŤ S OCHORENÍM COVID 19

Ochorenie COVID-19 je stále aktuálnym negatívnym fenoménom tejto doby. Ochorenie vzniká po nakazení sa vírusom SARS-CoV-2. Štatistiky potvrdzujú, že sa jedná o celosvetovo závažné ochorenie, ktoré negatívne ovplyvňuje zdravie ľudí. Bohužiaľ zatiaľ neexistuje jednoduché riešenie ako vyhrať nad pandémiou. Aktuálnym riešením je súbor viacerých opatrení ako je dodržiavanie hygienických opatrení, posilňovanie imunity, vakcinácia a v prípade nakazenia liečba príznakov ochorenia a starostlivosť o nakazeného.

Hygienické opatrenia

Dodržiavanie hygienických opatrení je základným krokom k úspechu v boji s COVID 19. Medzi základne a všeobecne platné opatrenia patrí:

Posilňovanie imunity

Imunita je ochranným systémom tela. Jej správne a optimálne fungovanie nás chráni pred množstvom ochorení nielen COVIDom. Prirodzeným spôsobom posilňovania imunity je pravidelný pohyb a šport, pestrá a zdravá strava  obsahujúca ovocie, zeleninu a potraviny s dobrým obsahom mikro a makronutrientov. Okrem toho pre podporu správneho fungovania imunitného systému možno užívať aj lieky a výživové doplnky, ktoré obsahujú:

Tlmenie príznakov ochorenia COVID-19

V prípade nakazenia je potrebné liečiť a potláčať príznaky ochorenia ako je horúčka, kašeľ, bolesť. V prípade vážnejších príznakov, dlhšieho trvania ochorenia, problémov s dýchaním je potrebné kontaktovať lekára a zabezpečiť špecializovanú liečbu. Pre starostlivosť o chorého a na potláčanie príznakov ochorenia v rámci domácej liečby je možné použiť:

 

Pri problémoch s celiakiou, laktózovou intoleranciou môžete siahnuť po výživových doplnkoch TOTO Pharma, ktoré sú bez lepku, bez cukru, bez laktózy, bez alergénov a taktiež sú vhodné pre vegánov alebo vegetariánov.

 

TOTO je super!
Mohlo by vás zaujímať
TOTO je super!
TOTO pomohlo deťom v núdzi.
TOTO pomohlo deťom v núdzi.
Ďakujeme, že ste nám pomohli darovať organizácii MAGNA 6.000 €!
1 min.
Čítať viac